Hakkımızda

Dünyanın Havalandırma Kanallarını Biz Boyuyoruz

Firmamız Yener Statik olarak 1982 Eylül ayında Girne Cad.Sular İdaresi/ Kağıthane’de faaliyetine başlamıştır. Faaliyet alanında, sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiye uyumu, etkin kadrosu, 29 senelik tecrübesine dayanarak kısa zamanda kaliteli ve ekonomik çözümler geliştirerek hem piyasada güven oluşturmuş hem de aranan isimlerden olmuştur.

Tesisimizde otomatik robot sistemi ve manuel tabanca sistemi kullanılmaktadır. Manuel tabanaca sistemi ile değişik renklerdeki ürünlerin kısa bir zamanda kaliteli  boyanmasını sağlarken robot sistemimiz ürün yüzeylerinde daha seri,homojen,standart bir boya kalitesi sağlamaktadır.

Firmamız yüklendiği misyonundan ve kalitesinden taviz vermeyerek başarılı çalışmalarıyla sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz, Misyonumuz

Vizyonumuz, Firmamızı;bu sektörde lider bir kuruluş yaparak markalaşmak ve bu alanda sözü geçer bir firma olarak büyük projelere imza atmak

Misyonumuz,Metal endüstrisinde üretilmiş farklı ürünlerin(alüminyum,saç,galvaniz,dkp)  yüzeylerine uygulanan  elektrostatik toz ve yaş boya ile ürünlerin daha dayanıklı,dekoratif, renkli ve kaliteli ürünler  haline getirilmesini sağlamaktır.